Online Dönüştürücü

online-donusturucu

Online dönüştürücü; eğer bir resmin, bir ses dosyasının, bir dökümanın yada bir videonun biçimini (formatını) değiştirmek istiyorsanız hiçbir programa ihtiyaç duymadan bunu yapabilmeniz mümkün.
Evet. Artık yok o program, yok bu program diye aramanıza ve her dönüşüm için farklı farklı programlar indirmenize gerek yok. Özellikle bu tarz programların genelde süre/kullanım kısıtlamalı ve dolayısıyla ücretli olduğunu varsayarsak (bende biliyorum ücretsizleri de var) bu online çeviri sitesi temel dönüştürme işlerimiz için çok pratik ve faydalı.
Üstelik sadece format çevirmek ile de kalmıyor, örneğin; bir videonun sadece belli bir kısmını kesmek, almak istiyorsunuz, bu siteye videonuzu upload ettikten sonra videonun hangi kısmını elde etmek istiyorsanız saniye bazında giriş yapıyorsunuz ve istediğiniz kısmı istediğiniz formatta elde ediyorsunuz.
Sadece bu kadarda değil; mesela telefonunuzdan bir video çektiniz fakat video yan veya ters çekilmiş, işte bu videonun açısını da kolayca düzeltebilir ve çıktı alabilirsiniz.
Bu özelliklerden sonra video kalitesini, boyutunu vb. özelliklerini de değiştirebileceğinizi söylememe gerek kalmıyor, o yüzden bu kısmı atlıyorum. 🙂
Online Dönüştürme yapabileğiniz siteye ulaşmak için buraya tıklayınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir