Home / Programlar / Microsoft Office alternatifi ve ücretsiz

Microsoft Office alternatifi ve ücretsiz

microsoft-office-alternatifi

Microsoft Office yerine kullanılabilecek birkaç program mevcut. Ben sizlere bu alternatifler içerisinden çok profesyonel olan bir ücretsiz office programı önereceğim.
Office programı deyince herkesin aklına doğal olarak Microsoft Office geliyor. Ancak Microsoft Office programını yasal yollarla en fazla 60 gün süreyle ücretsiz kullanabiliyorsunuz ve bu süreçten sonra programı satın almanız gerekiyor. Microsoft Office, günümüzün olmazsa olmaz programları arasına girmiş durumda. Ortalama bir ev bilgisayarı kullanıcısının da office programına ihtiyacı yadsınamaz bir gerçek. Ama diğer bir gerçek de şu ki, ortalama bir kullanıcı için Microsoft Office programına yüzlerce $ vermekde hiç cazip gelmiyor. Bunu açık bir şekilde gözlemliyorum ve kendimden biliyorum. Bu durum insanları farklı alternatiflere yöneltiyor. İşte bu alternatifler arasından size çok profesyonel bir ücretsiz office programı önereceğim. Son derece sade arayüzü, kolay kullanımı, türkçe dil desteği ve microsoft office kullananların da hiç zorlanmadan rahatlıkla kullanabileceği bir program…
Bu güzel yazılım bize nasıl ücretsiz ulaşıyor derseniz bunun cevaplarından birisi de bağış. Sizde bu programı kullanıp memnun kalırsanız programın gelişimi için bağışta bulunabilirsiniz.

Programımızın adı Libre Office ve programın belge türleri şu şekilde:

  • Metin Belgesi
  • Hesap Tablosu
  • Sunum
  • Çizim
  • Veritabanı

Libre Office programını indirmek için buraya tıklayınız linke tıklayın ve açılan sayfada Ana Kurucu bağlantısına tıklayın.


Hakkında MuhammedM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir