Ücretsiz kartvizit tasarımı

ucretsiz-kartvizit-tasarimi

Ücretsiz Kartvizit Tasarımı mı lazım? Grafik tasarımı yapıyorsanız yada web tasarımı hatta biraz bilgisayardan anlıyorsanız etrafınızdaki insanlardan mutlaka şu veya benzer cümleleri duymuşsunuzdur “Abi bize şöyle güzel bi kartvizit yapabilir misin?”
Ben çok duydum ve çok iş yaptım, yapıyorum da. Bazen kartviziti kendim tasarlarım ama genelde hazır şablonlar üzerinde ufak harmanlamalar yaparak çalışırım. Zira artık sektör öyle bir hal aldı ki insanlar emeğinize değil, teslim ettiğiniz işe bakıyor. Bi tasarıma birkaç saat harcamaktansa bu tarz hazır tasarımlar ile belki tasarlayabileceğinizden çok daha güzel tasarımlara ulaşmanız mümkün. Bu beleşçilik mi? Hayır. Haksız kazanç mı? Bence yine hayır. Bu tarz hazır kalıplar günümüz şartlarının gereği. Hem siz işinizi yapacaksınız, hem de karşı tarafa son derece profesyonel bir iş teslim edeceksiniz.Laf eden olursa “buyrun başkasına yaptırın yada o kadar kolay ise kendiniz yapın” diyorum.

Artık her kartvizit talebinde derya deniz internet aleminde ücretsiz ve güzel bir kartvizit tasarımı bulmak için zamanınızı boşa harcamayın. Bu site size fazlasıyla yetecektir.
Yahu alt tarafı hazır kartvizit şablonları sitesi vereceğim, konuyu neden dağıtıyorum… Mecbur bir şeyler karalamak gerekiyor, doğaçlama bu çıktı.

PSD ve Aİ ücretsiz kartvizit tasarımları’na ulaşabileceğiniz site için buraya
tıklayınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir